Kenan Yıldız’ın aşkını ChatGPT’ye çözdürdüler

Burçin UYSAL

Son zamanlarda sosyal medyada sıkça gündeme gelen milli oyuncu Kenan Yıldız’ın aşk hayatı merak edilenler arasına girdi. Yıldız’ın aşk hayatını merak edenler araştırmaya koyulurken takip ettikleri arasında Karlotta Nila dikkat çeken isim arasında yerini aldı.

Birbirlerini karşılıklı takip eden iki isimden Nila’nın profilindeki işaretler bazı kullanıcıları harekete geçirdi. Milli yıldızın aşk hayatını merak eden kullanıcılar bu işaretlerin peşine düşerek ChatGPT’yi devreye soktu. Çıkan sonuç ise ‘Kenan’ ismi oldu.
Instagram’da yarım milyondan fazla takipçiye sahip olan ve Kenan Yıldız’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Karlotta Nila’nın bazı fotoğrafları:

KENAN YILDIZ KİMDİR?

Kenan Yıldız, 4 Mayıs 2005 yılında Almanya’nın Regensburg şehrinde doğmuş Türk futbolcudur. Kenan Yıldız, doğduğu şehrin takımı olan Jahn Regensburg’un akademisinde futbola başladı. İki yıl boyunca Jahn Regensburg altyapısında oynadı. Daha sonra Bayern Münih ile anlaştı.
Bayern Münih’in altyapısına 2012 yılında, 7 yaşındayken katıldı. Alt yaş kategorilerinde takım kaptanlığı yaptı ve Bayern Münih 19 Yaş Altı takıma kadar yükseldi. Altyapıda toplamda 20 maça çıkan Yıldız; 6 gol, 8 asistlik performans gösterdi. Bayern Münih ile sözleşmesi Temmuz 2022’de sona erdi ve yeni sözleşme imzalanmadı. 12 Temmuz 2022’de Juventus ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x